„Virgo“ merginos

EVELINA

_IGP5250

Choro prezidentė Evelina, I sopranas.

1. Papasakok apie save.
Gimiau Vilniuje, augau Užupio Respublikoje, todėl dažniau prisistatau Užupiete! Pro langą kaimynams groju pianinu, tačiau mano specialybė – vargonai. Baigiau Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, vėliau vargonus studijavau muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu esu Kauno technologijų universiteto muzikos technologijų studentė. Žodžiu, mirkstu muzikoje. Tačiau mane galima sutikti įvairiose vietose: bažnyčioje prie vargonų, prie garso pulto koncertų metu, filmavimų ar fotosesijų aikštelėse, kur prisidedu prie reklamų prodiusavimo. Be muzikos mėgstu gerą kiną, keliones ir krėsti juokus, domiuosi socialinėmis medijomis.

2. Kodėl pasirinkai lankyti „Virgo“ chorą?
Virgo chorą paskatino lankyti gera draugė. Jau po pirmos repeticijos neabejojau, kad čia liksiu ilgam. Net gyvendama Kaune, atvažiuodavau į repeticijas Vilniuje ir dabar jau lankau chorą 4 metus!

3. Kas labiausiai žavi choro veikloje?
Choro veikloje daugiausiai energijos ir gerų emocijų pasikrauname per koncertus. Tačiau man didžiausias malonumas yra repeticijos, tai savotiška meditacija po darbų ir mokslų, taip pat patinka stebėti vadovės darbą, kuris suteikia labai daug motyvacijos – jos atsidavimas ir užsidegimas darbui, skatina stengtis ir kitose veiklose. Kadangi pati esu muzikantė labai įdomu mokytis kūrinių interpretacijos, ruoštis individualiose vokalo paskaitose. Neatsiejamos ir kelionės su choristėmis, kurios dabar jau yra mano geriausios draugės.

AURELIJA

12800401_10154011147473024_318209738313437234_n

Buvusi choro prezidentė Aurelija, I altas.
1. Trumpai apie save.
Esu Aurelija, choro prezidentė, gimiau ir užaugau Šiauliuose, ten baigiau mokyklą ir šiame mieste prasidėjo mano muzikinis kelias: nuo pat darželio laikų pamenu save dainuojančią, lankančią darželio, po to – mokyklos, dar vėliau – muzikos mokyklos ansamblius, chorą. Muzika mane lydi nuolat, be jos neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau Vilniaus Universiteto Tarptautinio verslo mokyklą, taip pat Mykolo Romerio Universiteto teisės ir valdymo studijas, o dabar šiame universitete gilinuosi į verslo teisės magistrantūros studijų subtilybes. Turiu savo verslą – konsultuoju klientus statybos įteisinimo klausimais, tad dainavimas chore labai padeda atsipalaiduoti nuo intensyvaus darbo!
2. Kodėl nusprendei lankyti “Virgo” chorą?
Į “Virgo” chorą atėjau todėl, kad, kaip ir minėjau, nuo pat darželio laikų neįsivaizdavau savęs kitokios nei dainuojančios chore, be to, kadangi iki tol mano lankyti kolektyvai buvo tik moteriški, tad nė nebuvo abejonių, kad ir universitete pasirinksiu merginų chorą. Virgo chorą lankau šeštus metus.
3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Labiausiai patinka discipliniškumas, vadovės gebėjimas suvaldyti didelę žmonių grupę ir su jais padaryti stebuklus (turiu omenyje, atliekamų kūrinių profesionalumą ir meninį lygį). Be to, man patinka, kad choristės gali intensyviai dalyvauti choro organizacinėje veikloje, choro reklamos srityje, organizuodamos keliones, ir pan. Be to, mūsų chore labai maloni aplinka, o merginos jau tapusios tikromis draugėmis.
GIEDRĖ
17474226_10210328775548394_1661520467_o
Susipažinkite su Giedre, I altas.

1. Trumpai apie save.

Mikrofoną daug dažniau laikau dirbdama, o ne dainuodama (esu  LRT radijo reporterė) . Bet mielai dainuoju ir be mikrofono, džiaugiuosi Vilniumi, branginu žmones ir Lietuvą.

2. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?

Nes užmiršau, kad Vilniaus universitetas turi ir mišrų chorą. O jei išsamiau – būdama moksleive dainuodavau įvairiuose merginų choruose ir mišriems chorams labai pavydėjau žemų bosų dažnių. Atėjusi į „Virgo“, užkibau ir čia dainuoju jau penktus metus. O tų taip mėgstamų žemų dažnių kitaip prisigaudau.

3. Kuo tave žavi „Virgo“ choras?

Choras žavi:  muzikiniu užkratu (parepetuoji 2 valandas, o po – niūniuodama ar dainingai rėkaliodama pargrįžti namo, vėliau rėkalioji ir namuose, ir darbuose), savo skambesiais (sekundiniais, griausmingais, energingais ir vis naujais), galimybėmis (atlikti Carmina Burana; pakeliauti po Italijos salas ar Niujorką; repetuoti visiškoje tamsoje, nematant diriguojančios vadovės rankų; visiškoje tamsoje per generalinę Dainų šventės repeticiją dainuoti Lietuvą brangią, nematant diriguojančio Miškinio rankų, susijautrinus – ašaroti).

EGLĖ
15283938_1354842054537326_2578222611338284903_n
Susipažinkite su Egle, I altas.
1. Trumpai apie save.
Esu Eglė. Gimiau ir užaugau muzikantų šeimoje. Ką čia, muzikantų… Pati gimiau dainuodama! Į Vilnių atvykau iš paties greitkelio Vilnius–Kaunas vidurio – Žiežmarių. Baigiau ekonomikos studijas Vilniaus universitete.

2. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?
Visą gyvenimą dainavau, dainavau, dainavau, tad, galiausiai, nusprendžiau – lankysiu tik geriausią chorą! Būtent toks yra „Virgo“ choras, todėl nė nedvejodama pasirinkau jaunų, entuziastingų, savimi pasitikinčių, balsingųjų virgučių kolektyvą.

3. Kuo tave žavi „Virgo“ choras?
Labiausiai žaviuosi „Virgo“ choru dėl mūsų skambesio, gebėjimo susikaupti svarbiausiais momentais ir dėl to jausmo, kuris dainuojant užpildo krūtinę. Žinoma žavi ir kelionės. Kiek pasaulio aplankyta, kiek nebūtų vietovių išnaršyta… Taip pat „Virgo“ choras pasižymi žmonių įvairove. Čia dainuoja merginos iš įvairiausių fakultetų. Visos įvairios, visos skirtingos ir įdomios. Ai, ir dar dėl suknelių:)
SIMONA
17218378_10155146853638024_6474290156889301707_o
Susipažinkite su Simona, II sopranas.
1. Trumpai apie save.
Esu trečio kurso anglų ir ispanų lingvistikos studentė. Serialą “Draugai” mačiau daugiau kartų negu reikėtų. Nemoku nulupti apelsino.

2. Kodėl pasirinkai Virgo chorą?
Supratau, kad labai pasiilgau muzikos ir dainavimo kolektyve. Turbūt niekam ne paslaptis, kad kalbas įprastai studijuoja merginos. Galbūt pripratusi prie tokios aplinkos ir nusprendžiau prisijungti prie būtent merginų choro.
3. Kokį pirmą įspūdį paliko „Virgo“ choras?
Daug labai skirtingų asmenybių, kurias vienija bendras tikslas.

 

GABIJA
16880271_1432876366744279_1529906934_o
Susipažinkite su Gabija, I sopranas.
1. Trumpai apie save.
Esu Gabija – ispanų filologijos pirmo kurso studentė. Metai iš metų lankiau įvairiausius meno būrelius mokykloje, na o dabar savo mėgstamą veiklą nusprendžiau tęsti „Virgo“ chore.
2. Kodėl pasirinkai lankyti „Virgo“ chorą?
Jau stodama į universitetą žinojau, kad eisiu į šį chorą, nes apie jį buvau daugiausiai girdėjusi. Visada mėgau dainuoti ir viena, ir su kitais, tačiau būtent chore gali pajusti, kad daugybės žmonių dainuojama muzika yra tokia galinga, kad per kūną nuolatos bėgioja šiurpuliukai.
3. Kuo tave žavi choras?
Visų pirma šis choras mane žavi savo profesionalumu. Vos atėjusios naujokės turi trumpas vokalo pamokėles, per kurias išmoksta taisyklingai pastatyti balso stygas, reikiamai kvėpuoti ir t.t. O svarbiausia mano jau minėtas efektyvus dainų skambesys koncertų metu.
VIOLETA
14689087_1198706240176256_2130509508_o
Susipažinkite su Violeta, I sopranas.
1. Trumpai apie save.
Mano vardas Violeta, esu IV kurso istorijos fakulteto studentė ir neįsivaizduoju gyvenimo be muzikos! Mama sakė, jog skaityti išmokau dainuodama, tad nenuostabu, jog ir dabar, sesijos metu apdainuotos lieka revoliucijos, imperijos ir kiti smagūs istoriniai pasikalbėjimai
2. Kodėl nusprendei lankyti “Virgo” chorą?
Pasirinkau „Virgo“ chorą, nes žinojau jog geresnio pasirinkimo tiesiog nebus!
Ir dėl to esu neapsakomai patenkinta. 
3. Kuo tave žavi „Virgo“ choras?
Čia aukščiausio lygio profesionalumas, čia pačios nerealiausios merginos, čia visad išsineši šypseną, nors galbūt tavo diena ir nebuvo iš geriausių „Virgo“ kelionės, visad praturtinančios naujais potyriais, sustiprinančios muzikos polėkį ir kūrinių atlikimo lygį
Priklausyti geriausiam merginų chorui Lietuvoje – jėga!
DIANA
14699763_10207770354276912_484289298_n
 Susipažinkite su Diana, I sopranas.
1. Trumpai apie save.
Mano vardas – Diana. Baigiau VU GMF. Labai myliu mūsų universitetą ir muziką, ypač dainavimą.
2. Kodėl nusprendei lankyti “Virgo” chorą?
Į Virgo chorą pakvietė draugė. Labai apsidžiaugiau, kad turiu galimybę dainuoti tokiame talentingame chore! Nuo pat pirmos repeticijos žinojau, kad daug išmoksiu.
 
3. Kuo tave žavi „Virgo“ choras?
O Virgo choras išties žavus! Juk tai merginų choras – jaunas, gyvybingas, kūrybingas ir akinančiai gražus… Svarbiausia – „lūpos kaip vyšnios, tokios jos ryškios“
JULIANA
14725418_10202233357470795_969399931_o
Susipažinkite su Juliana, I sopranas.
1. Trumpai apie save.
Esu Juliana, jau buvusi studentė . VU baigiau ekonomikos bakalaurą ir magistrą.

2. Kodėl pasirinkai lankyti „Virgo“ chorą?
„Virgo“ pasirinkau dėl to, kad tai buvo pirmasis VU choras, apie kurį išgirdau (reklama suveikė). Taip pat norėjau tęsti muzikinę veiklą, kurią buvau trumpam pristabdžiusi

3. Kuo tave žavi „Virgo“ choras?
Choras žavi savo gebėjimu susitelkti į muzikavimą, profesionalumu, draugiškumu; kiekvienas naujas kūrinys ar koncertas – didžiulis malonumas.
IEVA
14593529_10154624840328011_1988342115_nSusipažinkite su Ieva, I sopranas.
  1. Trumpai apie save.

Sveiki, mano vardas Ieva, “Virgo” dainuoju nuo pirmo kurso, t.y. – jau 13 metų.  Šiuo metu dirbu pardavimų vadybininke ir turiu nedidelį versliuką – užsiimu rankų darbo keliaraiščiais. Daug metų chore dainavau antro soprano partijas, o prieš du metus padariau “karjerą” ir šiuo metu esu pirmas sopranas.

  1. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?

Įstojusi į universitetą ieškojau kuo užsiimti po studijų, varčiau brošiūras kol aptikau VU chorus. Mane labai patraukė chorų aplankytų šalių sąrašas, tad paskaičiavau ties kuriuo choru išvardinta daugiau šalių ir atėjau į „Virgo“ perklausą. Buvo kiek baisu kai prieš mane perklausoma mergina į chorą nepateko, tačiau mane iškart priėmė. Pirmoji repeticija nepatiko, dainuojamas kūrinys buvo sunkus, atrodė, kad visos jį moka ir aš jo niekad neišmoksiu… Vis tik nusprendžiau ateiti į antrą repeticiją ir štai – aš čia jau 13 metų!

  1. Kuo tave žavi Virgo choras?

“Virgo” yra ne tik choras – čia kolektyvas, kuriame susiradau draugių, su kuriomis bendraujame ne tik per repeticijas. Kartais pagalvoju, kad jei ne “Virgo” – nebūčiau tiek keliavusi ir tiek daug šalių pamačiusi. “Virgo” padėjo įveikti scenos baimę. Labai įdomu buvo su choru dalyvauti televizijos projektuose, įgijau daug naujos patirties. Dar mane labai žavi, kad nors tai neprofesionalų choras, stengiamasi išlaikyti profesionalų požiūrį į dainavimą ir siekiama kokybės. Esame vienas geriausių Lietuvos neprofesionalų chorų.

KRISTINA

Kristina odinajevaite

Susipažinkite su Kristina, II sopranas.

1. Trumpai apie save:
Esu energinga, romantiška asmenybė, mėgstanti tobulėti ir kelti sau vis naujus iššūkius.
2. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?
Iš pažįstamų girdėjau labai gerus atsiliepimus apie šį chorą, o pradėjus lankyti, supratau, kodėl šis choras pripažintas vienu geriausių mūsų Respublikoje.
3. Kokį pirmą įspūdį paliko „Virgo“ choras?
Pirmasis įspūdis buvo geras: choro veiklos profesionalumas pasijautė nuo pirmųjų minučių, merginos ir chormeisterės draugiškos, repertuaras labai įvairus ir verčia tobulėti ties kiekviena nata. Bendra atmosfera chore yra motyvuojanti ugdyti savo gebėjimus ir tapti pilnaverte šio choro dalimi.
Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę lankyti „Virgo“ merginų chorą!

AUGUSTĖ

AugusteSusipažinkite su Auguste, I altas.

1. Trumpai apie save.
Aš – Augustė. Esu antro kurso prancūzų filologijos studentė. Dievinu meną, ypač – muziką!
2. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?
Moterų choras – arčiau širdies. O ir esu iš savo ankstesnės choro vadovės girdėjusi gerų atsiliepimų.
3. Kokį pirmą įspūdį paliko „Virgo“ choras?
Pirmą sykį įėjus į salę, buvo baisu :) tiek daug nepažįstamų merginų ir, rodos, visos kur kas geriau dainuojančios už tave… Tačiau po keleto akimirkų nusiraminau. Visos čia tokios draugiškos!

KRISTINA

Kristina Banyte

Susipažinkite su Kristina, I altas.

1. Trumpai apie save.
Mano vardas Kristina, esu I kurso kultūros istorijos ir antropologijos studentė. Esu kilusi iš Mažeikių. Baigiau Mažeikių Gabijos gimnaziją. Mano didžiausias pomėgis kelionės, taip pat domiuosi kitų šalių istorijomis.
2. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?
Lankau merginų chorą dėl to, nes norisi įsilieti į universiteto veiklą, siūlomus užsiėmimus, susirasti bendraminčių bei lavinti save.
3. Kokį pirmą įspūdį paliko „Virgo“ choras?
Pirmas įspūdis, kad choras yra profesionalus, jo narių atliekami kūriniai yra įvairūs ir sudėtingi. Tikiuosi, kad greitai įsiliesiu į kolektyvą, susipažinsime ir tapsime draugėmis su daugeliu „Virgo“ merginų.

GABRIELĖ

Gabriele

Susipažinkite su Kristina, I altas.

1. Trumpai apie save.
Aš esu Gabrielė Blažauskaitė iš Kauno, mokausi Vilniaus Universitete, Teisės fakultete 1- kurse.
2. Kodėl pasirinkai lankyti „Virgo“ chorą?
Virgo chorą pasirinkau todėl, nes man patinka dainuoti, manau, kad meninė veikla svarbi kiekvienam žmogui, tai padeda gerai jaustis, padeda kitaip matyti pasaulį.
3. Kokį įspūdį paliko “ Virgo“ choras?
Virgo choras paliko gerą įspūdį, nes repeticijos įdomios ir turiningos, chore daug įdomių, malonių ir draugiškų žmonių.

AUSTĖJA

14463218_10154634054423024_1426318480506119352_n

Kviečiame susipažinti su Austėja, 2 altas.

1. Trumpai apie save.
Esu Austėja, studijuoju psichologiją, pirmą kursą. Esu, sakyčiau, įvairiapusė asmenybė: esu meniška, mėgstu muziką, pati dainuoju,ir kai yra galimybė, lankau dainavimo būrelius ar užsiėmimus, groju pianinu ir gitara. Taip pat mėgstu literatūrą, poeziją, pati rašau eiles. Kai yra laiko ir įkvėpimo, einu pafotografuoti gamtos ar šiaip įdomių detalių, kurias pastebiu aplinkoje. Taip pat esu tuo pačiu ir romantiška, jautri asmenybė, tačiau mėgstu ir rizikuoti, galiu būti nerūpestinga.
2. Kodėl pasirinkai lankyti „Virgo“ chorą?
Visų pirma, ,,Virgo“ chorą pasirinkau dėl to, nes labai mėgstu muziką ir dainavimą ir labai norėjau įsijungti į choro veiklą. Sužinojusi apie VU merginų chorą, nedelsus atėjau į perklausą.
3. Kokį įspūdi paliko pirmos repeticijos?
Tiesą pasakius, nesitikėjau tokio šilto ir draugiško priėmimo. Merginos labai draugiškos, kooperatyvios, atrodo, visada pagelbėtų, labai supratingos. Jei kalbant apie muziką- kaskart, net ir mokydamasi tų pačių giesmių kelintą kartą, vis išgirstu kažką naujo, kiekvieną kartą patinka išgaunamas naujas, patobulintas balsų garsas. Giesmės taip pat yra parinktos labai dinamiškos, jausmingos- mano ausiai labai gražios. Patinka vadovė, kuri yra charizmatiška, siekia geriausio. Patinka jos profesionalus ruošimas. Žodžiu, choro veiklos realybė pranoko lūkesčius!

EVELINA

Susipažinkite su Evelina, I sopranas.

1. Papasakok apie save.
Gimiau Vilniuje, augau Užupio Respublikoje, todėl dažniau prisistatau Užupiete! Pro langą kaimynams groju pianinu, tačiau mano specialybė – vargonai. Baigiau Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, vėliau vargonus studijavau muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu esu Kauno technologijų universiteto muzikos technologijų studentė. Žodžiu, mirkstu muzikoje. Tačiau mane galima sutikti įvairiose vietose: bažnyčioje prie vargonų, prie garso pulto koncertų metu, filmavimų ar fotosesijų aikštelėse, kur prisidedu prie reklamų prodiusavimo. Be muzikos mėgstu gerą kiną, keliones ir krėsti juokus, domiuosi socialinėmis medijomis.

2. Kodėl pasirinkai lankyti „Virgo“ chorą?
Virgo chorą paskatino lankyti gera draugė. Jau po pirmos repeticijos neabejojau, kad čia liksiu ilgam. Net gyvendama Kaune, atvažiuodavau į repeticijas Vilniuje ir dabar jau lankau chorą 4 metus!

3. Kas labiausiai žavi choro veikloje?
Choro veikloje daugiausiai energijos ir gerų emocijų pasikrauname per koncertus. Tačiau man didžiausias malonumas yra repeticijos, tai savotiška meditacija po darbų ir mokslų, taip pat patinka stebėti vadovės darbą, kuris suteikia labai daug motyvacijos – jos atsidavimas ir užsidegimas darbui, skatina stengtis ir kitose veiklose. Kadangi pati esu muzikantė labai įdomu mokytis kūrinių interpretacijos, ruoštis individualiose vokalo paskaitose. Neatsiejamos ir kelionės su choristėmis, kurios dabar jau yra mano geriausios draugės.

MIGLĖ

13319734_10154256215443024_5084539833206762023_n

1. Trumpai apie save.
Mano vardas Miglė. Jau nuo mažens man labai patinka muzikuoti, todėl jau daugiau kaip dvylika metų užsiimu įvairia veikla susijusia su muzika.


2. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?
Pradėjus studijuoti nenorėjau nutraukti muzikinės veiklos, todėl atėjau į „Virgo“ chorą, manydama, kad patenku į profesionalią aplinką, kurioje kiekvienai dalyvei bei vadovei rūpi muzika ir ja užsiimama nuoširdžiai. Nuo pat pirmos repeticijos įsitikinau, kad tai tiesa.


3. Kokį pirmą įspūdį paliko „Virgo“ choras?
Visos merginos labai draugiškos, net nepajaučiau, kad būčiau naujokė, nes iškart priėmė mane į kompaniją. Taip pat „Virgo“ choras yra ir kaip puiki pramoga. Į kiekvieną repeticiją einu su malonumu ir pakilia nuotaika.

RŪTA

13322152_10154256215453024_4948612836070838349_n1. Trumpai apie save.
Mano vardas Rūta, esu I kurso archeologijos studentė. Esu kilusi iš Kauno rajono. Baigiau Kauno r. Kačerginės pagrindinę mokyklą bei Kauno Maironio universitetinę gimnaziją. Mano didžiausias pomėgis kelionės taip pat domiuosi istorija. Mokykloje lankiau chorą, labiausiai mėgau pasirodymus rajono dainų šventėse.


2. Kodėl pasirinkai „Virgo“ chorą?
„Virgo“ chorą paskatino lankyti mano mama, kuri pati studijų metais dainavo šiame kolektyve. Apsilankius „Virgo“ jubiliejiniame koncerte nusprendžiau ir aš prisijungti prie merginų būrio.


3. Kokį pirmą įspūdį paliko „Virgo“ choras?
Pirmas įspūdis, kad choras yra profesionalus, jo narių atliekami kūriniai yra įvairūs ir sudėtingi. Repeticijų metu dažniausiai bendraujame tik tarp naujokių merginų. Tikiuosi, kad greitai įsiliesiu į kolektyvą, susipažinsime ir tapsime draugėmis su daugeliu „Virgo“ merginų.

GIEDRĖ

12072568_10154075781828024_3392713147193171931_n

Susipažinkite su Giedre, II sopranas.
1. Papasakok apie save.
Esu Paveldo informacijos ir komunikacijos specialistė, HERITY savanorė, LBD narė, tad ypatingai visus sveikinu su šiais Bibliotekų metais! Gera būti komandos dalimi unikaliame tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje „Mes Knygų saloje“ biblioterapijos projekte. Tad mintys dažniausiai sukasi vien apie vaikus, dalyvaujančius projekte, tyrimus, stalo žaidimus, kompiuterinį žaidimą ir pan.2. Kodėl pasirinkai chorą „Virgo“?
Žinojau, jog įstojusi į VU, būtinai lankysiu „Virgo“ chorą, jį rekomendavo vyresnės draugės. Ilgą laiką lankiau LRT vaikų chorą, vėliau įvairius ansamblius, tad dainavimas tapo neatsiejama mano asmenybės dalis. O dabar jau vienuolikti metai, kai „Virgo“ choras yra didelė ir labai svarbi mano gyvenimo dalis.

3. Kas labiausiai žavi choro veikloje?
Visuomet užkrečia Vadovės užsidegimas, entuziazmas, jos neblėstama energija. Taip pat nuostabu bendrauti su iniciatyviomis ir begalę talentų turinčiomis choro draugėmis.

4. Linksmiausias atsiminimas su choru.
Labai linksma prisiminti gastroles Kanarų salose 2007 m. Atminty išliko vaizdas, kai stovime sušalusios paplūdimyje ir bandome sušilti dainuodamos Keistuolių teatro žymiąją dainą ir ją perfrazuodamos -„Kaip man šiandien karšta, kaip man šiandien karšta“. Iš tikro juokinga, nes daugumai merginų tai buvo viena pirmųjų tokių ‘tropinių’ kelionių, tad Kanarus įsivaizdavome karštu rojumi:) Išties prisiminimų daug, o svarbiausi iš jų, tai – draugės, išlikusios iki šiol. Tai labiausiai branginu.

KAROLINA

12042710_10154060433318024_8160331178043273353_n

Kviečiame susipažinti su „Virgo“ choriste Karolina.
1. Trumpai apie save.
Esu kilusi iš Biržų. Labai mėgstu keliauti – esu didelė gamtos gerbėja, tad stengiuosi vykti ten, kur unikalūs gamtovaizdžiai, civilizacijos nepaliesti užkampiai.

2. Kodėl pasirinkai lankyti „Virgo“ chorą?
Draugė norėjo lankyti chorą, tad ir mane kartu prikalbino. Mane taip stipriai įtraukė ši veikla, kad vis dar tebedainuoju berods 5 ar 6 metus.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
„Virgo“ chore labiausiai patinka draugiškas kolektyvas, radau čia išties gerų draugių. Nauji iššūkį keliantys kūriniai ir projektai leidžia nuolatos tobulėti ir augti.

ROMINA

10363992_10154050827823024_6754746982589477386_n

Susipažinkite su I altu Romina.
1. Trumpai papasakok apie save.
Esu Romina,VU molekulinės biologijos studijų programos 2 kurso studentė. Gimiau ir gyvenu Vilniuje.Nuo pradinės mokyklos pradėjau dainuoti ansamblyje “Arinuška”, priklausančiam Broniaus Jonušo muzikos mokyklai, kurioje baigiau folklorinio dainavimo ir liaudies choreografijos skyrių.Gyvenime domina muzika, istorija, kinas, psichologija, teatras, kūryba, biomedicinos mokslai, rankdarbiai, plaukimas bei buvimas su draugais ir artimaisiais žmonėmis.

2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Muzika užima svarbią vietą mano gyvenime,kaip ir dainavimas su žmonėmis,leidžiantis išgirsti skirtingų balsų harmoniją,pajusti vienybę, šilumą ir džiaugsmą.Labai norėjosi naujos veiklos ir bendravimo, o Virgo choras- tai gera galimybė susirasti naujų draugų,pažinti muzikos meną ir pamatyti pasaulį.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Labai patinka jauki atmosfera.Merginos yra aktyvios,atviros,norinčios susidainuoti ir draugiškos. Taip pat vadovės ir chormeisterių darbštumas, gebėjimas per trumpą laiką paruošti koncerto programą. Žinoma,labai gražūs muzikiniai kūriniai su prasmingais žodžiais ir dainavimo chore poveikis,pagerinantis savijautą bei nuotaiką.

INA

1427_10154050822448024_6906273229753365592_n

Susipažinkite su Ina, II altas.
1. Trumpai papasakok apie save.
Aš esu Ina iš Vilniaus. Labiausiai mėgstu gaminti maistą, sportuoti ir muzikuoti.

2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Prieš tai lankiau Balio Dvariono muzikos mokyklos orkestrą „Simfukai“. Įstojusi į universitetą norėjau ir toliau užsiimti muzikine veikla, todėl rinkausi tarp Vilniaus universiteto kolektyvų ir labiausiai patiko ir tiko „Virgo“ choras. Esu patenkinta, kad čia patekau.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Labiausiai patinka repeticijos, chormeisterės, vadovė. Taip pat patinka, kad choro merginos draugiškos, aktyvios ir organizuotos.

EMILIJA

10329102_10154050819033024_6490719072968266923_n

Kviečiame susipažinti su „Virgo“ choriste Emilija.
1. Trumpai papasakok apie save.
Esu antrakursė genetikos studentė, truputį išsiblaškiusi, truputį netvarkinga, truputį nekantri ir labai mėgstanti miegoti.

2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Visada buvau dainavimo ekspertė duše, galiausiai nusprendžiau išbandyti ir dainavimo sausumoje ypatumus.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Dainuoti. Ypač išvykus su „Virgo“ kur nors už Lietuvos ribų.

GERDA

11416240_10154050815363024_8696365266733338529_n

Pristatome II altų atstovę Gerdą.
1. Trumpai papasakok apie save.
Esu Gerda iš Šakių miestelio, studijuoju VU Molekulinę biologiją pirmam kurse. Mėgstu įvairią kultūrinę veiklą, taip siekiu save lavinti ir praplėsti akiratį.

2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Lankau merginų chorą dėl to, nes norisi įsilieti į universiteto veiklą, siūlomus užsiėmimus, susirasti bendraminčių bei lavinti save. Dainavimas man visuomet buvo prie širdies, anksčiau dainavau mišriame chore, todėl dabar išbandau save Virgo- merginų chore.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Mane žavi profesionalumas ir kruopštus darbas su choristėmis, jaukus bei nuoširdus bendravimas tarpusavyje.

IEVA

1488765_10154050808523024_6635699899380898663_n

Susipažinkite su žaviąja raudonplauke Ieva, I altas.
1. Papasakok apie save.
Esu Ieva Vaicekauskaitė. Gimiau ir užaugau netoli Kauno miesto, Domeikavoje, o mokyklą baigiau Kaune, Kalniečiuose. Šiuo metu esu pirmakursė – studijuoju Genetiką. Laisvalaikiu mėgstu skaityti – visada laukiu rekomendacijų, nors per mokslus dažnai nebelieka laiko knygom. Dar mėgstu kepti gardėsius – pyragus, keksiukus, sausainius…2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Mokydamasi gimnazijoje norėdama įdomiau praleisti ilgąsias pertraukas pradėjau lankyti savo mokyklos chorą, nuo tada dainavimas tapo neatsiejama mano kasdienybės dalis, todėl kai įstojau mokytis į Vilniaus universitetą pradėjau domėtis VU chorais – Virgo pasirodė draugiškiausias, mane sužavėjo chorisčių filmukas, kviečiantis prisijungti prie „virgučių“.
3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Nors ir labai mėgstu dainuoti, niekada nesimokiau muzikos, todėl chore kiekvienoje repeticijoje išmokstu ką nors naujo apie dainavimą, chore turiu galimybe susipažinti su pačia įvairiausia muzika ir tapti jos dalimi – dainuoti kartu su daugybe nuostabių merginų!

LINA ROMUALDA

11937440_10154050802453024_5893281334462444620_n

Pristatome I sopranų atstovę Liną Romualdą.
1. Papasakok apie save.
Esu psichologijos 3 kurso studentė. Gimiau ir augau Vilniuje. Baigiau B. Dvariono muzikos mokyklą, nuo pirmų klasių mokykloje dainavau chore. Muzika yra svarbi mano gyvenimo dalis.

2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Atėjus į universitetą buvo noras pratęsti dainavimą chore, neįsivaizdavau savęs nedainuojančios, todėl ir atėjau į Virgo.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Labiausiai chore patinka kūrinių įvairovė.

GINTARĖ

10369981_10154050795178024_1548257034463613252_n

Susipažinkite su „Virgo“ choro I altu Gintare.
1. Trumpai papasakok apie save.
Esu ketvirto kurso lietuvių filologijos ir ispanų kalbos studentė, o į sostinę atvykau iš žemaitijos. Muzikoje nesu naujokė – baigiau meno mokyklą, vėliau dainavau chore, o paauglystės metais dainavau grupėje.

2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Vos atvykusi į Vilnių Žinojau, kad ir ką veiksiu, nieko nepasieksiu be muzikos, todėl pasidomėjau, kokie chorai yra VU. Žinoma, dilema buvo pasirinkti vieną iš dviejų geriausių chorų, bet moteriška intuicija nugalėjo ir atėjau į Virgo! Dar dabar prisimenu, kaip drebėdama ėjau į perklausą ir kokia laiminga buvau, išgirdusi: pirmas altas apatinis.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Choro veikloje labiausiai patinka profesionalumas. Tai vadovės metodologija, organizuojami vokalo tobulinimo kursai, stovyklos, kurios padeda mums pasiekti tiek, kiek pasiekėme, ir net dar daugiau! Žinoma, keliooooonės – Ispanija, Lenkija, Latvija, Baltarusija… O svarbiausia, tas jausmas – jaudulys prieš išeinant į sceną, neapsakomas vieningumas ir nuo skambesio šiurpstanti oda.

INGRIDA

5796_10154050777208024_4464461017781734766_n

Susipažinkite su choro lakštingala, I sopranu Ingrida.
1. Trumpai papasakok apie save.
Mano šaknys – Ukmergės krašte, čia baigiau pagrindinę mokyklą ir gimnaziją, muzikos mokykloje įgijau chorinio dainavimo specialybę, lankiau dailės mokyklą. Vilniaus universitete 6 metus krimtau archeologijos mokslus, šiuo metu savo darbu prisidedu prie archeologinių radinių, taigi ir mūsų visų istorijos, išsaugojimo.

2. Kodėl pradėjai lankyti „Virgo“ chorą?
Kokį dar kitą chorą galėjau pradėti lankyti, jei ne „Virgo“? Tai yra mano universiteto choras, be to, merginų chore dainuoti man buvo įprasta ir artima. Anksčiau beveik 10 metų esu dainavusi būtent merginų chore.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Dainavimas man visada buvo tam tikra manija. Choras suteikia viską: galimybę dainuoti, pažinti kitokią muziką, atrasti naujų draugių ir draugų, pasimėgauti scena ir t.t. Be to, visada išjudina, skatina norą judėti į priekį, suteikia daugybę progų plačiau žvelgti į pasaulį, visomis prasmėmis. Jau nekalbant apie turiningą, prasmingą ir pašėlusį laisvalaikį.

KORNELIJA

420966_343953882292618_1211109437_n

 Kviečiame susipažinti su „Virgo“ pirmu sopranu Kornelija.
1. Trumpai apie save.
Esu Kornelija, antro kurso kultūros informacijos ir komunikacijos studentė. Nuo pat mažų dienų muzikuoju. Baigiau muzikos mokyklą, smuiko klasę. Dažnai ir daug dainuoju. Visur. Taip pat mėgstu keliauti, tai irgi darau dažnai. Ir būtinai turiu paminėti, kad esu iš Anykščių, nes tai nuostabus miestelis.

2. Kodėl nusprendei lankyti “Virgo” chorą?
Chorą pradėjau lankyti, nes, kaip ir minėjau, man patinka dainuoti, o dainuoti profesionaliame chore bei dirbti su gerais specialistais dar smagiau. Be to, choras man tai savotiška meditacija. Gera kartas nuo karto pabėgti nuo visko, o choro repeticijos padeda tai padaryti.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Galimybė keliauti, sudainuoti „Lietuva, brangi“ už Atlanto ir žinoma „virgutės“, nes kad ir kas benutiktų „virga“ „virgai“ išties pagalbos ranką.

 

Choro prezidentė Aurelija, I altas.
1. Trumpai apie save.
Esu Aurelija, choro prezidentė, gimiau ir užaugau Šiauliuose, ten baigiau mokyklą ir šiame mieste prasidėjo mano muzikinis kelias: nuo pat darželio laikų pamenu save dainuojančią, lankančią darželio, po to – mokyklos, dar vėliau – muzikos mokyklos ansamblius, chorą. Muzika mane lydi nuolat, be jos neįsivaizduoju savo gyvenimo. Baigiau Vilniaus Universiteto Tarptautinio verslo mokyklą, taip pat Mykolo Romerio Universiteto teisės ir valdymo studijas, o dabar šiame universitete gilinuosi į verslo teisės magistrantūros studijų subtilybes. Turiu savo verslą – konsultuoju klientus statybos įteisinimo klausimais, tad dainavimas chore labai padeda atsipalaiduoti nuo intensyvaus darbo!
2. Kodėl nusprendei lankyti “Virgo” chorą?

Į “Virgo” chorą atėjau todėl, kad, kaip ir minėjau, nuo pat darželio laikų neįsivaizdavau savęs kitokios nei dainuojančios chore, be to, kadangi iki tol mano lankyti kolektyvai buvo tik moteriški, tad nė nebuvo abejonių, kad ir universitete pasirinksiu merginų chorą. Virgo chorą lankau šeštus metus.
3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?

Labiausiai patinka discipliniškumas, vadovės gebėjimas suvaldyti didelę žmonių grupę ir su jais padaryti stebuklus (turiu omenyje, atliekamų kūrinių profesionalumą ir meninį lygį). Be to, man patinka, kad choristės gali intensyviai dalyvauti choro organizacinėje veikloje, choro reklamos srityje, organizuodamos keliones, ir pan. Be to, mūsų chore labai maloni aplinka, o merginos jau tapusios tikromis draugėmis.

INDRĖ

12670770_10154011141993024_1922419459272907228_n

Choro motociklininkė Indrė, II altas.
1. Trumpai apie save.

Esu Indrė, mėgstanti į chorą atvažiuoti motociklu, o po repeticijos parvežti draugę namo.

2. Kodėl nusprendei lankyti “Virgo” chorą?
Pradėjau lankyti, nes metus lengvąją atletiką reikėjo naujos veiklos.

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?
Labiausiai patinka charizmatiška choro vadovė Rasa Gelgotienė, be kurios energijos nenuveiktume tiek daug darbų. Taip pat patinka koncertai lietuvių bendruomenėms tolimose šalyse, po kurių dar labiau branginu Lietuvą.

IRMA

1934265_10154011141838024_5741847104596782279_n

Choro šypsena ir rimtoji finansininkė Irma, II altas.

1. Trumpai apie save.

Esu kilusi iš Lietuvos šiaurės – Biržų. Praėjusiais metais baigiau Edukacinės psichologijos magistro studijas ir šiuo metu mokykloje dirbu vaikų psichologe. Esu žmogus, kuris nepraleidžia dienos be muzikos – nesvarbu, ar klausyčiausi jos, ar pati niūniuočiau mintyse. Virgo chorą lankau treti metai, bet jaučiuosi, kad esu čia visą savo gyvenimą. Taip pat esu Virgo choro finansininkė.

2. Kodėl nusprendei lankyti “Virgo” chorą?

Atvažiavusi į Vilnių mokytis (atvažiavau Kaune baigusi bakalauro studijas), žinojau kad turiu rasti vietą, kur galėčiau save realizuoti. Ir labai apsidžiaugiau, kai choro draugė Donata pakvietė prisijungti prie virgučių (mes kartu lankėme VDU kamerinį chorą). Tad tokiu būdu – aš čia!

3. Kas labiausiai patinka choro veikloje?

Choro veikloje mane tiesiog ,,veža“ muzika. Galimybė ne tik klausytis jos, bet ir būti jos dalimi. Ta universali visame pasaulyje suprantama muzikos kalba. Taip pat man labai patinka kūnu bėgiojantys šiurpuliukai, kuomet dainuojamas kūrinys suvirpina visus. Ypač tai jaučiu per dainų šventes – tai būna kažkas tokio. O šiaip, čia yra vieta, kur atėjusi atsigaunu po kitų veiklų ir pasikraunu gerų emocijų.

VIRGINIJA

12316198_10153792706078024_5873993049189119589_n

Pristatome Virginiją iš I sopranų.

1. Virginija, papasakok trumpai apie save:

Esu Virginija, 18 metų. Šiemet esu pirmakursė Ispanų kalbos filologijoje.
Visą gyvenimą visaip stengiausi atrasti save išbandydama įvairias veiklos sritis : šokius, dainavimą, muzikavimą (baigiau muzikos mokyklą,grojau smuiku 8-nerius metus), rašiau eilėraščius (ir ne tik), pati dalyvavusi beveik visuose meninio skaitymo konkursuose iš kurių išeidavau su prizinėmis vietomis. Taip pat su mokykliniu choru dainavom kiekvienais metais dainų šventėse, tarp kurių ir didžioji Lietuvos dainų šventė.

2. Ko tikiesi iš „Virgo“ choro?

Tikiuosi, kad „Virgo“ choras man padės augti ir tobulėti dvasiškai.

3. Ką pasižadi padaryti dėl „Virgo“ choro?

Pasižadu, jeigu reikės, atsisakyti net asmeninių planų.

4. Jeigu pasakyčiau, kad rytoj skrendam, kur tik nori, kur skristum?

Į Argentiną!

IEVA

12274539_10153781393223024_4391864216134387613_n

Susipažinkite su mūsų pirmu sopranu – Ieva.1. Ieva, papasakok trumpai apie save:Esu Ieva, tad visa širdimi stengiuosi tokia ir būti – truputį svajoklė. Studijuoju politikos mokslus ir džiaugiuosi tuo, tačiau vis dar suku galvą, kaip atsakyti išgirdus klausimą, ar būsiu prezidentė. Nuo pat mažų dienų šoku ir dainuoju, taip pat labai mėgstu skaityti įvairiausias knygas.

2. Ką tau reiškia choras „Virgo“?

Choras „Virgo“ – tai šypsenos ir šiluma, vasarą prisiminus rudenį jis nebeatrodo toks lietingas ir niūrus, nes mūsų repeticijos, kelionės ir koncertai viską praskaidrina.

3. Kokia tavo mėgstamiausia knyga ir apie ką ji?

Sunku išsirinkti vieną knygą, nes kiekvieną kartą pabaigus kūrinį jis atrodo geriausias. Vis dėlto, Žiulio Verno romanas „Kapitono Granto vaikai“ paliko vieną ryškiausių įspūdžių, nes vaizduotėje dažnai sušmėžuoja vaizdingai aprašytos Pietų Amerikos pampos ar neaprėpiamas Ramusis vandenynas.

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Viską mėgstu gaminti iš akies ir improvizuoti, tad dažnai kepu varškės apkepą su sezoninėmis daržovėmis ar vaisiais – jis visada pavyksta ir tinka tiek lengvai vakarienei, tiek desertui.

 

LAURYNA

12187911_10153752992643024_1947977237071989255_n

Pristatome Lauryną iš II sopranų.1. Trumpai papasakok apie save.Esu Lauryna, mokyklą baigiau Ukmergėje. Po to įstojau į VU MIF, ekonometrijos specialybę. Nuo pat mažens mėgau viską išbandyti savo kailiu, todėl veiklos niekad nestigo ir nestinga. Lankiau stalo tenisą, plaukimą, tinklinį, muzikos mokyklą, priklausiau rajono mokinių tarybai, Lietuvos mokinių parlamentui, mokyklos tarybai.2. Kodėl atėjai dainuoti į Virgo?Atėjau dainuoti, nes muzika ramina, muzika pralinksmina, guodžia, palaiko kompaniją, skatina mąstyti, įneša į tavo gyvenimą harmonijos. Atėjau į Virgo, nes norėjau tapti moteriškos bendruomenės dalimi (pora metų esu dainavusi mišriame „Gaudeamus“ chore)

3. Kokia tavo didžiausia svajonė?

Hm, didžiausia (nes apjungia visas kitas svajones) yra būti laimingai ir tokiais daryti man artimus žmones (ir visada turėti tikslų).

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Gal keistai skambės, bet laisvalaikiu mėgstu išsikelti tikslus ir jų siekti. Pradedant nuo tokių kasdieniškų kaip „perskaitysiu knygą iki pirmadienio“ , baigiant tokiais kaip „sekančią vasarą nubėgsiu maratoną“. Tai, manau, suteikia prasmės ir laisvalaikiui ir kasdienybei.

GRETA

12036683_10153670257903024_4011695691513129417_n

Pristatome Gretą iš I altų.

1. Papasakok trumpai apie save.

Esu Greta, vilnietė visa širdimi. Studijuoju kūrybos komunikaciją VU. Prieš kelerius metus baigiau muzikos mokyklos estrados skyrių. Visada norėjau dainuoti rimtame chore, tačiau mano mokykla choro neturėjo, tad galiu teigti, jog įstojusi į Vilniaus universitetą ir pasirinkusi merginų chorą „Virgo“, išpildžiau savo seną mažytę svajonę – tapau pilnateise šios mažos ir mylinčios muziką bendruomenės nare.

2. Kokį pirmą įspūdį paliko „Virgo“ choras?

Per kelias savaites jau spėjau pajusti, kad “ Virgo“ – vieta, kurioje auga siela ir neblėsta muzika. Vidinė choro atmosfera nuostabi: merginos labai draugiškos, o naujokės sutinkamos atvira širdimi ir su šypsena. Konkurencija? Ne, „Virgo“ chore merginos nekonkuruoja, nes mes – viena didelė draugiška šeima.

3. Jei turėtum galimybę, tai su kokia istorine asmenybe išgertum arbatos?

Iš tikrųjų turiu be galo ilgą sąrašą istorinių asmenybių, su kuriomis norėčiau labiau susipažinti ir išgerti puodelį arbatos. Bet išliksiu patriote ir į sąrašo viršų įrašysiu didį mūsų šalies dailininką ir kompozitorių Mikalojų Konstantiną Čiurlionį. Manau, su juo turėčiau nemažai bendrų pokalbio temų ir tikrai tai nebūtų muzika ar dailė, nes kur kas įdomiau būtų pažinti jį per kitą prizmę. Tikiu, kad M. K. Čiurlionis buvo labai geras draugas, tad ir norėčiau su juo pabendrauti kaip su draugu. Juk tik draugai žino didžiausias paslaptis.

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Trys didžiausi mano hobiai – muzika, fotografija ir literatūra. Na, muziką jau paverčiau ne tik hobiu, bet ir mažyčiu darbu, tad laisvalaikiu beliko fotografija, kuria užsiiminėju apie penkerius metus ir knygų skaitymas. Visi šie trys menai turi be galo daug panašumų. Du pagrindiniai – kūryba ir komunikacija. Todėl ir pasirinkau studijuoti kūrybos komunikaciją, kad hobius paversčiau darbu, o darbas taptų hobiu.

DONATA

10626656_10153651475738024_2275650392769656887_n

Pristatome Donatą iš I altų.
1. Papasakok trumpai apie save.Esu Donata, kilusi iš labai gražaus miestelio Tytuvėnų. Baigiau visuomenės sveikatos magistro studijas. Turiu dar minčių tęsti studijas ir stoti į doktorantūrą. Juk mokytis niekad nėra vėlu! Labai myliu Vilnių, o ypač Stiklių g. Laisvalaikį leidžiu pakankamai aktyviai: bėgioju, vaikštau su pėsčiųjų žygių asociacija po Lietuvą. Artimiausia žygis bus 50km Lietuvos pajūriu. Taip mėgstu žiūrėti F1 varžybas. Esu Red Bull komandos gerbėja.2. Kas tau yra „Virgo“ choras?„Virgo“ choras – tai gyvenimo būdas! Tai muzika sielai, tai laikas su puikiomis ir įdomiomis merginomis, tai kelionės, tai … LABAI DAUG!

3. Jei turėtum galimybę, tai su kokia istorine asmenybe išgertum arbatos?

Norėčiau net ne su viena istorine asmenybe išgerti arbatos. Pirma asmenybė sąraše būtų Marie Curie. Tikrai jos neklausčiau apie fiziką ar chemiją! Norėčiau, kad draugiją palaikytų taip pat ir Coco Chanel, Karalienė Viktorija, Barbora Radvilaitė. Visos šios moterys paliko didelį pėdsaką mūsų istorijoje, tai, manau, būtų įdomu vien jas pamatyti.

4. Kaip manai, kas laimės šį Europos krepšinio čempionatą?

Tai aišku, kad Lietuva! Svajoti yra gerai, nes svajonės pildosi.

EDITA

11951818_10153622646123024_3162347505991907028_n

Pristatome Editą iš I sopranų.

1. Papasakok trumpai apie save.

Esu kilusi iš mažo miestelio Pakruojo rajone. Taigi esu aukštaitė, nors daugelis išgirdę mane kalbant sako: „Ar tik nebusi suvalkietė“ ? Vis dar stebiuosi tokiu pastebėjimu. Baigusi mokyklą įstojau į VDU Biochemiją. Taigi 4 metus gyvenau Kaune, tačiau taip susiklostė aplinkybės, kad teko kraustytis į Vilnių. Nors, iš tiesų, gal tiesiog norėjau pokyčių gyvenime. Kadangi sugalvojau dar truputį pasimokyti, tai įstojau vėl į Biochemiją, tik šį kartą į VU. Šiuo metu esu antrame magistro kurse.

2. Ar turi kokių fobijų?

Paniškai bijau karkvabalių. Baisiausias susidūrimas su jais buvo, kai prilipo prie megztinio rankovės ir negalėjau nukratyti tol, kol draugė nenuėmė. Net ir dabar pagalvojus, nesmagu darosi…

3. Ką norėtum veikti po 20 metų?

Po 20 metų busiu 44 metų. Mokslai bus baigti, šeima sukurta, vaikai užauginti. Pats laikas didžiosioms kelionėms. Kaip sakau, niekas taip nepraturtina žmogaus, kaip kelionės. Turiu išsikėlusi didelį tikslą – pasiekti Australiją. Taip pat tikiuosi, kad vis dar turėsiu entuziazmo ir laiko dainavimui. Virgoms jau busiu per sena, bet gal kažkur kitur atrasiu širdžiai malonią muziką.

4. Kuo tave žavi Virgo choras?

Visų pirma, tai Virgo choras mane žavi atliekamais kūriniais. Beveik visi mūsų atliekami kūriniai yra artimi mano širdžiai. Repeticija chore – puikiausias būdas užsimiršti po nenusisekusios dienos. Be atliekamų kūrinių labai džiaugiuosi ir Virgo merginomis. Virgutės yra draugiškos, paprastos, iniciatyvios, gražios, pasitempusios, linksmos ir tai sukuria malonią atmosferą ne tik repeticijų, bet ir koncertų bei kelionių metu.

JOLANTA

11334092_10153383118188024_882608266156034075_o

Pristatome Jolantą iš II sopranų.

1. Papasakok trumpai apie save.

Gimiau ir užaugau Vilniuje. Baigiau muzikos mokyklą “Lyrą”, violončelės specialybę. Tačiau prie muzikos stipriau prisiliečiau jau antroje klasėje, kadangi lankiau sustiprintą muzikinę klasę. Tuo metu mokykloje jau lankiau chorą. Baigusi vidurinę, nenorėjau nutraukti šio pomėgio. Taigi, studijos metais pradėjau lankyti VU merginų chorą “VIRGO”. Nepaisant, kad baigiau jau senokai Vilniaus universitete ekonomikos magistro studijas, dar vis turiu galimybę dalyvauti šio puikaus choro veikloje.

2. Kiek laiko jau lankai „Virgo“ chorą?

Chorą lankau jau virš VIENUOLIKA metų. Metus dariau pertrauką, kadangi buvau išėjusi motinystės atostogų.

3. Apibūdink 3 žodžiais „Virgo“chorą:

GROŽIS, PROFESIONALUMAS, MUZIKALUMAS

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Laisvalaikis tikrai labai įvairus. Visų pirma lankau chorą, dalyvauju koncertuose. Su choru išmaišiau pusę pasaulio. Turiu ir kitos veiklos. Jau mokyklos laikais domėjausi Lietuvos sportu. Pradėjau lankytis varžybose (krepšinio, futbolo, ledo ritulio, lengvosios atletikos). Labai sergu už lietuvius, kurie kovoja ir gina Lietuvos garbę. Vėliau nusprendžiau ir pati išbandyti sporto skonį. Jau mokykloje viena fizinio mokytoja buvo sakiusi, kad galėčiau būti lengvąja atlete, tačiau viskam laiko neužteko. Šiuo metu treniruojuosi su bėgimo klubu F.O.C.U.S running pas Lietuvos maratono rekordininką Česlovą Kundrotą. Dalyvauju varžybose. Šių metų pagrindinis tikslas – rudenį įveikti savo pirmąjį maratoną (42 km 195 m). Su šeimyna mėgstame keliones, dviračius, žygius, filmus, kepam pyragus, dalyvaujam kartu varžybose.

JUSTINA

1397634_10202644221239788_1549931851_o

Pristatome Justiną iš II altų.

1. Papasakok trumpai apie save:

Esu žemaitė (užsispyrusi ir visa kita ), kilusi iš Židikų miestelio Mažeikių rajone. Esu baigusi vertimo studijas. Studijas baigiau jau prieš keletą metų, bet choro paleisti nenoriu, tad labai džiaugiuosi galėdama toliau dainuoti „Virgo“. Muzika ir dainavimas lydėjo nuo mažų dienų, nes esu iš muzikantų ir labai „prijaučiančių“ muzikai šeimos, tad ir muzikos mokyklos lankymas buvo savaime suprantamas dalykas.

2. Kaip sužinojai apie “Virgo” chorą?

Apie „Virgo“ chorą sužinojau iš skelbimų Filologijos fakultete. Pirmieji studijų metai buvo gana sunkūs, reikėjo daug mokytis ir šiaip apsiprasti, tad į chorą ateiti pasiryžau (o gal išdrįsau) tik antro kurso pradžioje.

3. Ar prisimeni pirmąją repeticiją su “Virgo”? Kokia ji buvo?

Nežinau, ar tai buvo pirmoji repeticija, bet tikrai viena pirmųjų. Repetavome Šuberto „Ave Maria“ ir pamenu, kad uždainavus solistei Julijai oda pašiurpo… Buvo be galo gražu. Apskritai, jei muzika kelia šiurpuliukus, tai pats aukščiausias jos įvertinimas. Man tai paveikiausia meno forma.

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Mano laisvalaikyje daug muzikos – choro repeticijos, įvairiausi koncertai, muzikos festivaliai, spektakliai, kartais į rankas paimu gitarą. Labai mėgstu skaityti – tai neišvengiama studijų pasekmė. Taip pat labai mėgstu žiūrėti filmus ir galiu toje srityje pasigirti labai gera atmintimi, nors kartais man sako, kad „apkraunu smegenis nereikalinga informacija“ ). Gal kitame gyvenime būsiu kino kritikė.

KRISTINA

 11303683_10205142011884718_613060532_n

Pristatome Kristiną, II sopranas.

1. Papasakok trumpai apie save:

Esu Kristina Jakinevičiūtė.“Virgo“ chore dainuoju jau penktus metus, tik skirtingai nuo daugumos merginų, atėjau čia jau būdama absolventė. Esu baigusi anglų filologiją VU ir teisę ir valdymą MRU. Mane į „Virgo“ atvedė meilė muzikai ir noras daryti tai, kas miela „dūšiai“, kas „veža“ ir kas buvo šiek tiek primiršta įsisukus į darbus ir kasdienybę. Po mokslų baigimo likau Vilniuje ir dabar dirbu banke, o šiaip esu iš Klaipėdos, labai myliu šį miestą, lietuvišką pajūrį ir vasarą už tai nėra nieko geriau.

2. Kuo tave žavi „Virgo“?

Mane žavi vidinė atmosfera chore. Pas mus nėra intrigų, nėra pykčių, pavydo. Džiaugiuosi čia atradusi puikių draugių, su kuriomis bendrauju ir už choro ribų, o kelionės ir koncertai mus dar labiau suartina.

3. Ar turi kokių hobių? Jei taip, tai kokie jie?

Dainavimas tikriausiai mano seniausias hobis, dar nuo vaikų darželio laikų, po to buvo muzikos mokykla, mokyklos ir bažnyčios chorai, bet vėliau šį pomėgį nurungė žirgai ir jodinėjimas. Nuo 14 metų kartu su sese lankėm žirgyną ir iki šiol laikas praleistas jodinėjant yra pats geriausias poilsis, o kartu ir sunkus darbas. Gaila, bet neskiriu jam tiek laiko, kiek norėtųsi, aišku, tai ir gana brangus malonumas. Paskutinius porą metų, bent jau kartą per savaitę su draugais dalyvauju protmūšiuose. Patinka pasukti smegenis, sužinoti naujų dalykų ir tiesiog gerai pralesti laiką. Likęs laisvalaikis skirtas kalanetikai/pilatesui, pasivažinėjimams dviračiui, kelionėms ir pabuvimui su draugais ir artimaisiais.

4. Tavo nuomone, koks buvo įspūdingiausias koncertas su „Virgo“?

Man įspūdingiausias buvo ne koncertas, o „Virgo“ ir VU orkestro generalinė repeticija vienoje iš Romos bažnyčių prieš keletą metų. Mes be koncertinių rūbų, be makiažo ir raudonų lūpų (teatleidžia vadovė) repetuojam, o žmonės vis plūsta, filmuoja ir fotografuoja. Juos priviliojo galingas garsas. O tai ir yra didžiausias komplimentas mums kaip chorui. Buvo daug geriau, negu koncertas! Taigi, linkiu „Virgo“ kuo geresnio, švaresnio garso ir neprarasti vidinės šilumos!

INGRIDA

11077223_10202931409165742_25074260493625110_n

Pristatome Ingridą, II sopranas:

1.Trumpai papasakok apie save.

Esu Ingrida. Gimiau ir augau Joniškyje, ten pat baigiau Algimanto Raudonikio meno mokyklą, smuiko klasę. Su smuiku praleidau ~12 nuostabių ir melodingų metų, kurie buvo pilni koncertų ir šypsenų su ansamblio draugais. Be muzikos neįsivaizduočiau savo gyvenimo, todėl bakalauro metais nuklydau į radijo stotį „Tau“ Kaune (mat dar mėgstu pliurpti ir skleisti gerą nuotaiką). Ten praleidau metus. Galiausiai “užspaudė” mokslai. Į VU atkeliavau kapstytis po mikrobiologijos ir biotechnologijų tankumynus ir užsitarnauti magistro laipsnį.

2. Be kokio patiekalo negalėtum gyventi?

Tokio pačio pačiausio patiekalo kaip ir neturiu, bet visada skrandis džiaugiasi galėdamas virškinti mamos gaminamą maistą.

3. Mėgstamiausias atlikėjas/-a? Kodėl?

Esu visiška melomanė. Galiu klausytis nemažo tunto muzikinių kūrinių ir įvairių žanrų. Niekur neinu iš namų be mp3 grotuvo. Labiausiai žaviuosi melodingais garsais elektroninėje muzikoje (Trance).

4. Apibūdink 3 žodžiais Virgo chorą.

Gyvybingas, linksmas, dainingas.

DOVILĖ

11092154_10153299739453024_2101358129130708493_n

Pristatome Dovilę, II sopranas:

1. Papasakok trumpai apie save.

Esu dzūkaitė, kilusi iš Varėnos rajono, visai nedidelio kaimelio. Studijuoju prancūzų filologiją ketvirtame kurse. Taigi, labai mėgstu literatūrą. Gyvenime esu ganėtinai aktyvus žmogus, mėgstantis veltis į naujas veiklas. Net didžiausią laiko dalį praleisdama mieste, ne kartą esu sutikusi dalyvauti gimtinėje vykstančiuose reginiuose, konkursuose. Tekdavo dažnai grįžti ir tai, žinoma, atimdavo nemažai laiko, bet užimtumas man išties teikia džiaugsmą. Dažnai sakau, kad kuo daugiau veiklos turiu, tuo tvirčiau jaučiu, kad gyvenu.
2. Knyga, palikusi didžiausią įspūdį.
Studijų metais teko susipažinti su daugybe rašytojų bei jų kūrinių, kuo be galo džiaugiuosi. Daug jų paliko įspūdį, tačiau labiausiai mane paveikė “Ana Karenina”, parašyta žymaus rusų rašytojo Levo Tolstojaus. Bene tūkstantį puslapių įveikiau per dvi dienas ! Sekančią, jau lėkiau į kino teatrą, pamatyti knygos ekranizacijos. Nenusivyliau !
3. Kiek laiko jau lankai Virgo chorą?
Mylimą chorą Virgo lankau ketvirtus metus. Jo nare tapau vos pradėjusi studijas. Kartais būdavo sunku, kai po daugybės paskaitų tekdavo dar ir dainuoti repeticijoje, tačiau dažniausiai jų metu pailsėdavau ir atsigaudavau nuo įprastos kasdienybės.
4. Smagiausia kelionė su „virgutėmis“?
Keliauti teko nemažai ir smagiausia mūsų kelione buvo į Niujorką, JAV. Ji buvo tolimiausia, ilgiausiai trukusi ir pati įsimintiniausia kelionė. Nors, turiu pripažinti, kad man labiau patinka saulėtos šalys, esančios šalia vandens. Vis dėlto, šis milžinas miestas pakerėjo ! Išmaišėme jį kiaurai, iki tiek, kad galiausiai jautėmės kaip namuose. Tiesiog gera prisiminti !

NATALJA

3

Pristatome Natalją, I sopranas:

1. Trumpai papasakok apie save.

Esu iš Visagino. Vaikystėje lankiau šokius ir muzikos mokyklą, tad muzika su manimi visą gyvenimą. Esu daugiau tiksliukė, tad studijuoju finansų ir draudimo matematiką (nors labai norėjau į LMTA dainavimo specialybę). Šiuo metu intensyviai studijuoju, tad daugeliui pomėgių tiesiog neužtenka laiko. Stengiuosi būti kuo atviresnė ir pozityvesnė. Manau, kad esu perfekcionistė.

2. Kodėl atėjai dainuoti į Virgo?

Kadangi kaip minėjau, išskyrus mokslus beveik nieko nematau, pritrūko meno ir įdomybių gyvenime. Nusprendžiau tai pakeisti! Nemažai girdėjau apie VU chorus, apie jų keliones ir pasirodymus, tad atėjau į Virgo chorą. Kodėl būtent Virgo? Pati nežinau atsakymo…Gal merginų kolektyve tiesiog įdomiau?

3. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Laisvalaikiu? Apie ką Jūs? Paprasčiausiai – jo neturiu. Jei vis dėl to atsiranda laisva minutėlė, stengiuosi pasivaikščioti ar pasižiūrėti kokį filmą su draugais, nueiti į sporto salę ir svarbiausia kuo įmanoma dažniau aplankyti mamą Visagine. Ten, žinokite, labai gražu, siūlau visiems nors kartą ten pabūti, ypač vasarą.

4. Ar turi kokią fobiją?

Tikriausiai nieko nenustebinsiu. Bijau aukščio, tamsos, labai nemėgstu vabzdžių ir viso kito, kas juda. Tikriausiai daugelis iš mūsų bijo scenos – bet tai jau toli nuo fobijų…

DOVILĖ

10952466_10153269922143024_353925877307377081_n

Šią savaitę pristatome Dovilę, kuri galingai dainuoja II altuose:1. Trumpai papasakok apie save.Chore jau penktus metus dainuoju antru altu. Taip pat jau penktus metus Vilniaus universitete studijuoju genetiką – pernai baigiau genetikos bakalaurą ir pradėjau magistrą. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be įvairių veiklų – kelionių, dainavimo, laboratorijos, draugų. Esu nuolatos kuo nors užsiėmusi ir stengiuosi judėti pirmyn.2. Vienas keisčiausių dalykų, nutikusių tavo gyvenime?Vienas keisčiausių dalykų mano gyvenime – skaičius 23. Viešbučiuose dažniausiai esu apgyvendinama 23-čiame kambaryje arba aukšte, mokykloje dienyne dažniausiai irgi būdavau 23.3. Girdėjome, kad įrašei dainą. Gal gali papasakoti plačiau apie šį projektą?Šiemet dienos šviesą išvydo projekto „Mobilioji Bio klasė“ himnas, kuriame dainuoju ir aš. Projektas skirtas supažindinti moksleivius su bio technologijomis, studijų ir karjeros galimybėmis. Su visa laboratorine įranga vykstame pas moksleivius, vedame jiems paskaitą, o po to jie mokosi naudotis kasdieniais mokslininko prietaisais ir patys atlieka eksperimentą.

MONIKA

20629_10153252868578024_8721263513102787043_n

Šią savaitę skubame jums pristatyti visada besišypsančią Moniką iš II sopranų.

1. Trumpai papasakok apie save.

Esu Vilniaus universiteto Teisės fakulteto paskutinio kurso studentė. Virgo chorą lankau jau ketvirtus metus. Muzika – mieliausias mano širdžiai pomėgis Nuo mažumės dainuoju, baigiau ir muzikos mokyklą, solinio dainavimo specialybę.

2. Kaip sužinojai apie Virgo chorą?

Apie visus Vilniaus universiteto meno kolektyvus sužinojau dar iki studijų pradžios, kaip ir dauguma – interneto pagalba. Tačiau galiausiai į Virgo chorą atėjau paskatinta Eglės, buvusios choro prezidentės, su kuria, beje, muzikos mokykloje kartu grojome pianinu Tad ačiū Jai!

3. Kokia tavo didžiausia svajonė?

Esu tikras svajonių vaikas! Bet kažkoks protingas žmogus yra pasakęs – „Jeigu nustojote svajoti, nustojote progresuoti“. Visgi, didžiausios svajonės išskirti negalėčiau, nors pirma mintis buvo – šuolis parašiutu (tik nežinau, ar tai galima pavadinti svajone ).

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Būtų paprasčiau atsakyti į klausimą, ko nemėgstu veikti Bet trumpai – labai patinka žiūrėti istorinius, dokumentinius filmus (ypač karo tematika), skaityti knygas, groti pianinu, keliauti, domėtis kineziterapija…

RAIMONDA

11126962_10205387281740077_2016165793_n

Šią savaitę pristatome Raimondą iš I altų.
1. Raimonda, papasakok trumpai apie save.
Mane pakrikštijo Raimonda, internete dažnai užsivadindavau Vėjovaike, gimiau ir augau Vilniuj, nuo mažens buvau aršiai mokyta muzikos, tad baigiau chorinį dirigavimą Čiurlionio menų mokykloj, po to pasukau kompozitorės keliu ir šiuo metu LMTA studijuoju kompozicijos magistrantūrą. Turiu lakią fantaziją ir keistą humoro jausmą.

2. Ką tau reiškia muzika?
Muzika man yra gyvenimo būdas, kasdieninis darbo ir studijų objektas, rašau muziką, rašau apie muziką… Bet muzika taip pat ir mistinė substancija, priverčianti tai nenustygti vietoje, tai užsimerkti ir šypsotis.

3. Girdėjome, kad nesenai buvau muzikos festivalyje. Gal gali papasakoti trumpai apie jį ir kuo jis ypatingas?
Būdama jauna kompozitore esu labai smalsi, kas gi dedasi šiuolaikiniame muzikos pasaulyje. Lankau šiuolaikinės (moderniosios) muzikos koncertus ir festivalius, rašau apie juos straipsnius. Smalsumas nuvedė ir į Berlyną, aktualiosios muzikos festivalį MaerzMusik, kupiną labai įdomių, netradicinių koncertų. Pavyzdžiui? Didžiausią įspūdį paliko 30 h trukmės renginys milžiniškoje tuščio fabriko erdvėje. Įėjus patekau tarsi į kitą pasaulį, laiko duobę: viduje veikė baras, stovėjo daugybė sulankstomų lovų, kuriose buvo galima nakvoti, nes koncertas bei vaizdo ar garso instaliacijos vyko per naktį. Ta naktis miegant lovelėj po aukštom fabriko lubom, kuriose gaudė eksperimentinė muzika, buvo unikali!

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?
Sergu kelionių (ekstremalių!) manija, lankau festivalius, kultūrinius renginius ir keistus būrelius (tokius kaip kendo, capoeirą, astronomiją…dabar žaidžiu futbolą), einu pasivaikščioti ir paplepėti su draugais/-ėm, myluoju šunį, dainuoju prieš veidrodį.

AUDRONĖ

Capture

Šią savaitę pristatome I sopraną Audronę.

1. Audrone, papasakok trumpai apie save.

Gimiau Alytuje. Vilniuje baigiau Visuomenės sveikatos mokslus.Magistro studijų metu dirbau specialybę atitinkančioje srityje. Po keletos metų gyveninas nubloškė į visai naują darbo sritį, kurioje atradau save. Mėgstu keliauti, nes kelionių metu atrandi ne tik nuostabius pasaulio kampelius, bet ir dalelę savęs, kuri būna pasislėpus kasdienybėje. Mėgstu ir pasisukioti virtuvėje, tik saldumynų kepėja iš manęs nekokia:)

2. Kaip sužinojai apie Virgo chorą?

Apie Virgo chorą esu girdėjusi dar studijų metu, o atrankoje sudalyvavau kuomet kolegė užsiminė, kad choras ieško naujų žmonių.

3. Ką tavo gyvenime reiškia muzika?

Muzika mane lydi nuo pat mažų dienų.Tėtis mūsų šeimoje buvo dainuojantis, tad ir mane nuo pat mažens mokė įvairių lietuviškų dainelių, eidavome kartu į koncertus. Dažnai ir namuose daina skambėdavo, nes mama mėgdavo klausytis dainuojančio tėčio.

4. Didžiausią įspūdį palikusi aplankyta vieta?

Didžiausią įspūdį paliko Bulgarijoje aplankytas miestelis Neseberas. Tai lyg muziejus po atviru dangumi. Siauros gatvelės, įspūdinga architektūra, vietomis atsiveriantis Juodosios jūros vaizdas leidžia ne tik grožėtis puikiais vaizdais, bet ir širdimi pajusti miestelio dvasią.

5. Kokia tavo didžiausia svajonė?

Svajonės, svajonės, svajonės…Mano jos labai žemiškos:) Pamatyti kuo daugiau gražių pasaulio vietų ir, žinoma, kaip ir daugelio moterų, sukurti darnią šeimą:)

DOVILĖ

1512316_10153169840238024_7060072270657696238_n

Šią savaitę pristatome I altą Dovilę.
1. Trumpai apie save.
Esu Dovilė iš Ukmergės, bet jau ilgokai gyvenu Vilniuje. Į Vilnių atviliojo studijos (VU MF Visuomenės sveikata) ir darbai. Šiaip esu ganėtinai geras žmogus, bet kartais mėgstu garsiai reikštis…
2. Kiek laiko dainuoji “Virgo” chore? Kaip sužinojai apie “Virgo”?
“Virgo” choro klasės duris pravėriau gūdžiais 2009 metais. Choras nuo mokyklos laikų buvo svarbi mano gyvenimo dalis. Sužinojusi, kad įstojau į VU kreipiausi į geriausią draugą “Google” ir paklausiau apie VU chorus. Kaip tinkamiausias variantas buvo pateiktas “Virgo” choras. Kadangi gerų draugų aš linkusi klausyti tai prasidėjus mokslo metams, rugsėjo mėnesį papildžiau “Virgo” chorisčių gretas.
3. Kokioje netikėtoj vietoje norėtum padainuoti su choru?
Man labai patinka, kai repetuojame ar rengiame pasirodymus lauke. Todėl būtų labai smagu su choru arba visais VU chorais sudalyvauti “Gatvės muzikos” dienoje.
4. Ką labiausiai mėgsti veikti laisvalaikiu?
Mėgstu  dainuoti, šokti, dalyvauti įdomiuose visuomeniniuose renginiuose, žaisti stalo žaidimus, vasarų neįsivaizduoju be visokių įmanomų smagių veiklų kaime.
5. Ar propaguoji dainavimą duše?
Duše ne, bet dievinu karaoke. Gal ir nevisai tobulai gaunasi, bet kai prisijungia merginos iš “Virgo”, kaimynai mėgaujasi visai neblogu koncertu.
Ačiū jiems už kantrybę, o chorui “Virgo” AČIŪ už sutiktas geriausias drauges, suteiktas galimybes ir smagius prisiminimus.

TOMA

11048629_10153142795678024_8218909071678349537_n

Toma Šakytė

1. Apibūdink 3 žodžiais VIRGO chorą: Elegantiškas, moteriškai subtilus, melodingas.

2. Ar dainuoji tik chore? O gal ir duše, virutvėje ir t.t.?
Teisės fakultete gyvuoja pašėlusiai linksma gyvos muzikos grupė „TF Band“, grojanti rock/pop muziką. Ten muzikuoju ir aš. Labai smagu matyti „TF Band“ ir „Virgo“ muzikos stilių skirtybes ir sąsajas. Kiekvienas savotiškai ypatingas.

3. Mėgstamiausias patiekalas?
Yra tiek daug skanėstų… Būtų nuodėmė išskirti tik vieną. Bet itin apsidžiaugiu, kai būnu pakviesta valgyti ledų.

4. Svajonių šalis/miestas, kurį norėtum aplankyti?
Dažnai ieškoma neatrastų tolių, neapsidairius aplink save. Mano didžiausias noras – keliauti po Lietuvą. Dar tiek daug nematyta. Su Ja noriu būti artimiau pažįstama.

 EGLĖ

11006478_10153125891353024_5429681149688022822_n

Eglė Grybėnaitė

Susipažinkite su buvusia mūsų choro prezidente Egle Grybėnaite.
1. Egle, trumpai apie save: ką studijavai ir ką veiki šiuo metu?
Studijavau VU, Gamtos mokslų fakultele, specialybė aplinkotyra ir aplinkotvarka. Šiuo metu dirbu socialinio draudimo srityje.
2. Kodėl lankai chorą? Kodėl „Virgo“ choras?
Choras – nes daina mano širdyje. Virgo choras..na iš tiesų ilga istorija. Taigi…jau nuo mažumės dainuoju, todėl ir studijuoti be choro būtų neįdomu. Žinojau, kad Vilniaus universitete yra ir mišrūs chorai ir merginų choras. Nepasidomėjau kuriomis dienomis koks choras repetuoja, todėl po paskaitų atėjau anksčiau prieš repeticiją ir mane priėmė. Tą dieną repetavo merginų choras. Atsimenu kaip dabar tą pirmąją repeticiją, nes kitą dieną choras turėjo važiuoti į konkursą Klaipėdoje. Klausiau kaip puikiai nusiteikusios ir su judesiais jos atlieka B. Balakauskienės aranžuotą kūrinį „Ir įšoko ožėlis“.
3. Mėgstamiausia/gražiausia daina atlikta su choru?
Gražiausią dainą sunku išrinkti, nes choro repertuaras platus, tačiau man įsiminė Italų autoriaus Giuseppe (Bepi) De Marzichorui sukurta daina „Ora nona“.
4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?
Pora darbo savaitės vakarų skirti chorui. Susitikti su choro merginomis smagu ir ne repeticijų metu. Šiltėjant orams daugiausia laisvalaikio praleidžiu gamtoje. Jei orai ne tokie geri, tuomet užsiimu interjero ir landšafto projektais.

Comments are closed.