XIX Lietuvos aukštųjų mokyklų chorų festivalis / Vilnius 2017

On 2017-11-20

2017 m. lapkričio 17-19 d. Vilniuje vyko XIX-asis tradicinis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis, skirtas Tarptautinei studentų dienai.

Vilniaus universiteto „Virgo“ choras dalyvavo baigiamajame festivalio koncerte ir su jungtiniu merginų choru atliko Jurijaus Kalco „Missa brevis“. Dirigavo Jurijus Kalcas, vargonais akompanavo Rimvydas Mitkus. Jungtini merginų chorą sudarė: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos merginų choras, Vilniaus kolegijos merginų choras „Vaidilutės“, Vilniaus universiteto merginų choras „Virgo“, Klaipėdos universiteto Menų akademijos merginų choras, Vytauto Didžiojo universiteto merginų choras.

Koncerte taip pat skambėjo simfoninis preliudas Claude‘as Debussy „Fauno popietė“ , Edvardo Griego operos „Olav Trygvason“ fragmentai, Juozo Gudavičiaus ir Ksavero Sakalausko–Vanagėlio „Kur giria žaliuoja“.

Daugiau informacijos : https://www.choras.lt/index.php/vilniuje-praose-xix-asis-lietuvos-aukstuju-mokyklu-choru-festivalis/

Comments are closed.